top of page

Stasio Eidrigevičiaus menų centras. Konkursas

Stasio Eidrigevičiaus menų centro projektavimo paslaugų pirkimo sąlygų rengimas ir administravimas

Pasaulinio garso menininko Stasio Eidrigevičiaus menų centro įkūrimo Panevėžyje koncepcija yra nacionalinės svarbos ir reikšmės kultūros projektas šiame laikmetyje ir regione. Rimtas kultūros taškas „Via Baltica“ ir „Rail Baltica“ jungtyje gali išvystyti naują kultūrinį pagreitį ir perkelti esamas kultūros įstaigas į aukštesnį lygį.

 

Stasio Eidrigevičiaus menų centro (toliau – SEMC) Panevėžyje techninio projekto parengimo paslaugų pirkimu (toliau – pirkimu) kviečiama teikti architektūrinės idėjos ir projektavimo kainos pagrindu paremtus pasiūlymus. Pirkimo objektas – dviejų etapų (esamo) „Garso“ kino teatro rekonstrukcija ir praplėtimas, viešosios erdvės sutvarkymas, transformuojant jas į Stasio Eidrigevičiaus (pasaulyje garsaus, iš Panevėžio krašto kilusio menininko) menų centrą. Menų centro projekto įgyvendinimas planuojamas dviem etapais, skiriant 10 milijonų eurų biudžetą (po 5 mln. eurų kiekvienam iš etapų). Planuojamas teritorijos plotas – 86,3 a.

 

Atsakomybė: Paruošti pirkimo techninę specifikaciją, apibendrinti SEMC kūrybines dirbtuves ir galimybių studiją, organizuoti komisijos ir recenzentų darbą, atrinkti kompetetingus ekspertinės komisijos narius, paruošti komisijos darbo reglamentą, pasiūlymų vertinimo kriterijus ir tvarką, paruošti pirkimo dalyviams medžiagą padėsiančią pateikti informuotus architektūrinius sprendinius atitinkančius Panevėžio miesto savivaldybės poreikius, organizuoti informacinį susitikimą, bendrauti su žiniasklaida, užtikrinti pirkimo proceso skaidrumą ir sklandumą ir atlikti kitas administravimo funkcijas.

Oficialus viešojo pirkimo pavadinimas — "Projekto „Stasio Eidrigevičiaus menų centras. Kino teatro pastato (Respublikos g. 40, Panevėžyje) rekonstravimas" techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos";

Viešojo pirkimo numeris - 369978

Panevėžio miesto istorinės dalies nuotrauka. Šaltinis: dienraštis "Sekundė: (2014)

Pavadinimas - Stasio Eidrigevičiaus menų centras. Kino teatro pastato (Respublikos g. 40, Panevėžyje) rekonstravimas" techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimo techninės specifikacijos ir projektavimo sąlygų rengimas, pirkimo administravimo paslaugos

Tipas -  Projektavimo konkurso organizavimas

Klientas - Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Vieta- Panevėžys, Lietuva

Data - 2017 11 - 2018 06

Komanda - Živilė Šimkutė, Egidijus Kasakaitis, Goda Galdikaitė, Martynas Marozas

Raktažodžiai: architektūra, urbanistika, konkursas, menų centras, projektavimas

SEMC - projekto teritorija

bottom of page