MASH Studio - Urbanistika | Architektūra | Strateginis planavimas | Galimybių studijos | Konkursai | Lietuva

Naujininkai: išeities duomenų analizė ir schema vystymo strategijai

Projektas šiuo metu rengiamas

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos užsakymu pradedame rengti teritorijos Naujininkuose, Vilniuje, išeitinę duomenų analizę ir schemą vystymo strategijai. 

Projektas skirstomas į dvi dalis:

1) Analizė, kurios tikslas geriau suprasti teritoriją, jos urbanistinę struktūrą, susisiekimo sistemą, viešųjų erdvių tinklą, socialinę sanklodą, kultūros paveldo vietas ir istoriškai svarbius ryšius. Analizei pasitelkiama ir gyventojų apklausa, kurios tikslas sutelkti žinias apie mėgstamas ir problemines Naujininkų vietas. 

Analizės etapą užbaigsime dirbtuvėmis su skirtingomis interesų grupėmis kurios daro arba gali daryti įtaką teritorijos vystymui.

2) Schema vystymo strategijai suprantama kaip strateginės vystymo kryptys, prioritetai ir gairės, kurių pagalbą atskleidžiamas teritorijos potencialas, identifikuojamos esminės probleminės vietos ir galimi jų sprendimo būdai, kalbama apie galimą viešųjų erdvių tinklo formavimą, kitų viešų erdvių, tokių kaip gatvės - tvarkymą.

Projektas užbaigiamas pateikiant vystymo gaires su galimomis vystymo strategijomis, analize ir jos apibendrinimu. Projekto rezultatai bus pristatomi viešai š.m. Gruodžio mėn.

Pavadinimas - išeities duomenų analizė ir schema vystymo strategijai

Tipas -  Urbanistinio vystymo schema, analizė

Užsakovas: Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Vieta - Vilnius, Lietuva

Data - 2019 08 - 2019 12

Raktažodžiai: planavimas, urbanistika, konsultacijos su bendruomenėmis, urbanistinė schema, urbanistinė analizė